LEGM75BH120L1H
Extended
Manufacturer
Leading Energy
MFR.Part #
LEGM75BH120L1H
Description
1.2kV 1.78V@75A,15V 1.9mJ 100ns 110ns 270ns 350W 4.8mJ 5.8V@5mA 75A IGBT Module - IGBT Transistors / Modules ROHS