RXF-2WS-47R-70mm-TB
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-2WS-47R-70mm-TB
JLCPCB Part #
C19189284
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-25℃~+155℃ 2W 47Ω Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS