BZT52C24V
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
BZT52C24V
JLCPCB Part #
C18195345
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@16.8V 22.8V~25.6V 24V 250Ω 500mW 70Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS