BZT52C18V
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
BZT52C18V
JLCPCB Part #
C18195327
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12.6V 16.8V~19.1V 18V 45Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS