SNR5030-220MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR5030-220MT
JLCPCB Part #
C5127494
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 1.6A 22uH 260mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS