SNR4020-470MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR4020-470MT
JLCPCB Part #
C5127387
Package
SMD,4x4mm
Description
440mA 47uH 740mA 920mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS