SMS1070-4R7M
MFR.Part #
SMS1070-4R7M
JLCPCB Part #
C21714349
Package
SMD,11.2x10.2mm
Description
12mΩ 15A 4.7uH 9A Molded Inductor ±20% SMD,11.2x10.2mm Power Inductors ROHS