SMS1040-150MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SMS1040-150MT
JLCPCB Part #
C5127485
Package
SMD,11.5x10mm
Description
15uH 55mΩ 5A 7A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS