SMS0518-100M
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SMS0518-100M
JLCPCB Part #
C20607696
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
10uH 155mΩ 2.5A 3A Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS