SDRS7045-4R7NT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDRS7045-4R7NT
JLCPCB Part #
C19267855
Package
SMD,7x7mm
Description
2.1A 2A 30mΩ 4.7uH ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS