SDRS1275-150NT
MFR.Part #
SDRS1275-150NT
JLCPCB Part #
C19267794
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 18mΩ 5A 5A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS