SDRI74-6R8NT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDRI74-6R8NT
JLCPCB Part #
C19267878
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
2.3A 3.2A 35mΩ 6.8uH ±30% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS