SDRI127-330MT
MFR.Part #
SDRI127-330MT
JLCPCB Part #
C5127261
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
33uH 3A 5.5A 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS