SDRH105R-471MT
MFR.Part #
SDRH105R-471MT
JLCPCB Part #
C5127309
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.22Ω 470uH 540mA 710mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS