SDRH104R-150MT
MFR.Part #
SDRH104R-150MT
JLCPCB Part #
C5127273
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
15uH 3.7A 4.4A 50mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS