SDRH104R-100MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDRH104R-100MT
JLCPCB Part #
C5127272
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
10uH 35mΩ 4.5A 5.6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS