SDCM5040-302T
MFR.Part #
SDCM5040-302T
JLCPCB Part #
C21714292
Package
SMD,5x4.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 1kV 2 200mΩ 3kΩ@100MHz 500mA 50V 6uH@100kHz SMD,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS