SDCM5020-251T
MFR.Part #
SDCM5020-251T
JLCPCB Part #
C22362586
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-55℃~+125℃ 2 20Ω 250Ω@100MHz 4.5A 50V SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS