AL0510-222K
MFR.Part #
AL0510-222K
JLCPCB Part #
C19704397
Description
2.2mH 27.5Ω 60@0.252MHz 80mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS