AL0510-102K
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0510-102K
JLCPCB Part #
C19704395
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100mA 1mH 50@0.252MHz 8Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS