AL0410-4R7M
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0410-4R7M
JLCPCB Part #
C19704361
Description
4.7uH 400mΩ 620mA 70@7.96MHz Color Band Inductor ±20% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS