AL0410-150K
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0410-150K
JLCPCB Part #
C19704364
Package
Plugin,D4xL10.5mm
Description
15uH 460mA 720mΩ 75@2.52MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS