AL0307-101K
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0307-101K
JLCPCB Part #
C19704349
Package
Plugin,D3.2xL7.6mm
Description
100uH 3.5Ω 50@7.96MHz 740mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS