MI1206K900R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MI1206K900R-10
JLCPCB Part #
C2442088
Package
1206
Description
1 80mΩ 90Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS