MI0805K601R-10
MFR.Part #
MI0805K601R-10
JLCPCB Part #
C3716415
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5A 100mΩ 600Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS