MHE05031R0M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MHE05031R0M-10
JLCPCB Part #
C3220822
Package
2220
Description
11.1A 17A 1uH 8.5mΩ ±20% 2220 Power Inductors ROHS