MGV17072R2M-10
MFR.Part #
MGV17072R2M-10
JLCPCB Part #
C2453432
Package
SMD,17.6x16.9mm
Description
2.2uH 2.4mΩ 43.5A 62A ±20% SMD,17.6x16.9mm Power Inductors ROHS