MGV12078R2M-10
MFR.Part #
MGV12078R2M-10
JLCPCB Part #
C2453589
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10.5A 15.5mΩ 16A 8.2uH ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS