MGV12051R0M-10
MFR.Part #
MGV12051R0M-10
JLCPCB Part #
C2453396
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1uH 2.5mΩ 29A 50A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS