MGV1004470M-10
MFR.Part #
MGV1004470M-10
JLCPCB Part #
C2453405
Package
SMD,11x10mm
Description
145mΩ 3A 4.5A 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS