MGV06056R8M-10
MFR.Part #
MGV06056R8M-10
JLCPCB Part #
C2453597
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
46mΩ 5.5A 6.8uH 8.5A ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS