MGV0605100M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV0605100M-10
JLCPCB Part #
C2453599
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
10uH 4.5A 5.3A 71.3mΩ ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS