MGV05036R8M-10
MFR.Part #
MGV05036R8M-10
JLCPCB Part #
C2453332
Package
SMD,5.5x5.1mm
Description
4.3A 4A 6.8uH 68mΩ ±20% SMD,5.5x5.1mm Power Inductors ROHS