MGV05034R7M-10
MFR.Part #
MGV05034R7M-10
JLCPCB Part #
C2453696
Package
SMD,5.5x5.1mm
Description
3.5A 4.7uH 50mΩ 8.2A ±20% SMD,5.5x5.1mm Power Inductors ROHS