MGV0503220M-10
MFR.Part #
MGV0503220M-10
JLCPCB Part #
C2453333
Package
SMD,5.5x5.1mm
Description
1.7A 1.7A 220mΩ 22uH ±20% SMD,5.5x5.1mm Power Inductors ROHS