HZ0805E601R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HZ0805E601R-10
JLCPCB Part #
C2441364
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 300mΩ 500mA 600Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS