HZ0603B751R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HZ0603B751R-10
JLCPCB Part #
C2442083
Package
0603
Description
1 600mΩ 750Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS