HZ0402C601R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HZ0402C601R-10
JLCPCB Part #
C2614373
Package
0402
Description
1 300mA 600Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS