HI1206T161R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HI1206T161R-10
JLCPCB Part #
C2442075
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 1 160Ω@100MHz 18mΩ 6A 1206 Ferrite Beads ROHS