HI0805Q310R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HI0805Q310R-10
JLCPCB Part #
C2613446
Package
0805
Description
1 25mΩ 31Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS