CPI1008K1R8R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
CPI1008K1R8R-10
JLCPCB Part #
C17265927
Package
1008
Description
1.5A 1.8uH 130mΩ ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS