CM5441Z101B-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
CM5441Z101B-10
JLCPCB Part #
C2614386
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 0.3mΩ 100Ω@100MHz 2 75A 插件 Common Mode Filters ROHS