CM1210B104R-1A
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
CM1210B104R-1A
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 100uH@100kHz 150mA 2 5.1kΩ@10MHz 80V - Common Mode Filters ROHS