29F0418-0SR-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
29F0418-0SR-10
JLCPCB Part #
C2614377
Package
SMD-8P,6.1x4.5mm
Description
10mΩ 4 6A 80Ω@100MHz ±20% SMD-8P,6.1x4.5mm Ferrite Beads ROHS