28L0138-80R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
28L0138-80R-10
JLCPCB Part #
C2614371
Package
Plugin,D3.5xL5.2mm
Description
1 10mΩ 5A 86Ω@100MHz ±20% 插件,D3.5xL5.2mm Ferrite Beads ROHS