28C0236-0EW-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
28C0236-0EW-10
JLCPCB Part #
C2614362
Package
Plugin,D6xL10mm
Description
1 10mΩ 5A 998Ω@100MHz 插件,D6xL10mm Ferrite Beads ROHS