URB2405YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
LZTEC
MFR.Part #
URB2405YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C19708158
Package
DIP-5
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10000uF 100mVp-p 12mm 20W 25.5mm 25.5mm 300kHz 4A 5V 85% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection DIP-5 Isolated Power Modules ROHS