URB2405YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
LZTEC
MFR.Part #
URB2405YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C19708156
Package
DIP-5
Description
-40℃~+85℃ 10W 12mm 2000uF 25.5mm 25.5mm 2A 300kHz 50mVp-p 5V 83% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection DIP-5 Isolated Power Modules ROHS