LKT10-800S05
Extended
Manufacturer
LZTEC
MFR.Part #
LKT10-800S05
JLCPCB Part #
C20611256
Package
DIP,70x48mm
Description
-40℃~+70℃ 10W 23.5mm 250mVp-p 2A 300V~1.5kV 48mm 4kV 5V 65kHz 70mm 75% Short Circuit Protection、Overvoltage protection DIP,70x48mm Isolated Power Modules ROHS