LKT05-800S24
Extended
Manufacturer
LZTEC
MFR.Part #
LKT05-800S24
JLCPCB Part #
C20611255
Package
DIP,70x48mm
Description
-40℃~+70℃ 210mA 24V 250mVp-p 300V~1.5kV 4kV 5W 65kHz 68uF 80% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,70x48mm Isolated Power Modules ROHS